Kilka słów o Moja Peruka

Internetowy sklep z perukami

Idealna peruka dla Ciebie - bądź naturalna i prawdziwa!

Jesteśmy nową firmą na rynku perukarskim. Chcemy zapewnić wam kompleksowe rozwiązania, które będą dopasowane do potrzeb oraz zgodne z najnowszymi trendami. W ofercie naszego sklepu znajdziecie peruki oraz dopinki wykonane z włosów naturalnych oraz syntetycznych.

Wiemy, że każda kobieta jest wyjątkowa i niepowtarzalna dlatego zapewniamy wam różnorodność kolorów, długości, a także stylów włosów. Wierzymy, że odpowiednia fryzura może zdziałać cuda dla twojej pewności siebie.

Syntetyki czy naturalne?

Ceny peruk z włosów syntetycznych i naturalnych znacznie się różnią. Peruki wykonane z włókna syntetycznego są o wiele tańsze, jednak ich żywotność jest krótsza w porównaniu do peruk naturalnych.

Peruki naturalne, które posiadamy w ofercie zostały wykonane z włosów naturalnych: słowiańskich lub azjatyckich. Ich ogromną zaletą jest to, że włosy na peruce zostały bardzo gęsto utkane. Zapewnia to długi czas użytkowania. Większość naszych peruk naturalnych została wykonana na czepkach typu lace front. Posiadają one koronkową warstwę na przodzie peruki, gdzie włosy są przyszyte ręcznie. Wyglądają one bardzo naturalnie, a dodatkowym efektem są baby hair, czyli krótkie włosy, które posiadamy na linii włosa.

Istotne dla nas było zapewnienie obu tych opcji, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. W sklepie MojaPeruka stawiamy na jakość. 

Co cię czeka?

MojaPeruka oferuje szeroką gamę peruk w różnych długościach i stylach, które pasują do Twojej osobowości. Mamy również do wyboru różne kolory włosów np.: ombre lub ogniste rudości bądź burgund.

Jaką długość powinnam dobrać?

Na naszej stronie internetowej oferujemy fryzury długie, krótkie, półdługie - co  miesiąc poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty!

Cieszymy się, że odwiedziłaś naszą stronę.

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!